Detail spoje » Bus 24 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:27
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:27
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:28
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:29
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:30
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:31
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:32
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   5:33
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   5:34
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   5:36
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:37
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   5:38
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 5:40  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020