Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:30
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:30
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:31
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:33
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:34
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:35
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:36
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:37
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:38
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:40
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:41
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:42
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:44  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020