Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   13:01
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:01
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:02
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:03
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:05
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:07
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:08
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:09
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:10
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:11
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:12
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:13
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 13:15  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020