Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:45
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:45
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:46
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:48
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:49
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:50
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:51
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:52
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:53
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:55
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:56
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:57
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:59  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020