Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   13:18
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:18
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:19
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:20
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:22
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:24
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:25
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:26
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:27
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:28
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:29
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:30
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 13:32  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020