Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   12:47
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   12:47
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:48
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:50
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   12:51
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   12:52
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:53
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   12:54
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   12:55
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   12:57
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:58
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   12:59
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:01  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020