Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:15
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:16
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:18
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:19
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:20
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:21
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:22
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:23
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:25
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:26
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:27
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:29  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020