Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   12:34
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   12:34
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:35
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   12:36
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   12:38
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   12:40
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:41
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   12:42
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   12:43
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:44
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:45
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   12:46
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 12:48  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020