Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   17:15
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:16
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:17
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:19
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:21
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:22
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:25
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:26
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:29
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:31
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:33
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:35
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:36
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:37
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:38
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 17:40  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020