Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:00
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:01
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:02
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:04
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:06
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:07
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:10
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:11
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:14
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:16
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:18
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:20
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:21
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:22
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:23
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 16:25  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020