Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   5:25
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:25
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:27
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:28
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:29
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:30
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:32
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:35
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:37
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 5:39  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020