Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   17:50
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:51
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:52
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:54
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:56
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:57
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:00
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:01
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:04
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:06
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:08
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:10
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:11
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:12
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:13
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 18:15  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020