Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   5:17
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:18
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:19
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   5:21
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   5:23
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:24
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:27
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:28
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:30
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:32
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:34
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:35
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:36
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:37
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:38
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:39  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020