Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:43
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:44
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   16:46
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   16:47
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:48
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   16:48
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   16:49
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   16:50
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   16:52
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   16:54
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   16:55
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   16:57
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   16:58
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   16:59
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 17:01  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020