Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:40
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:41
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:43
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:44
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:45
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   15:45
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:46
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:47
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:49
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   15:51
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:52
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:54
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:55
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:56
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 15:58  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020