Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:40
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:41
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:43
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:44
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:45
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   14:45
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:46
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:47
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:49
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   14:51
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   14:52
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:53
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   14:53
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:54
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:56
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:57
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   14:58
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 15:00  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020