Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:40
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   13:41
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:43
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   13:44
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:45
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   13:45
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   13:46
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   13:47
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   13:49
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   13:51
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   13:52
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   13:54
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   13:55
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   13:56
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 13:58  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020