Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   10:05
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   10:06
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   10:07
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:07
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   10:08
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   10:09
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   10:10
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   10:12
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   10:13
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   10:14
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:16
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   10:18
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   10:19
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:21
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 10:23  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020