Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   9:00
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   9:01
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   9:02
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   9:02
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   9:03
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:04
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   9:05
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   9:07
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   9:08
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   9:09
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:11
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   9:13
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   9:14
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:16
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 9:18  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020