Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   7:19
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:20
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:20
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:21
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   7:22
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:23
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   7:24
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:25
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:26
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:27
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:28
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:30
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:31
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:33
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 7:35  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020