Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:57
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:58
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:00
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:01
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:02
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   7:02
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:03
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:04
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:05
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   7:06
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:07
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:09
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:10
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:11
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 7:13  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020