Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   6:27
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:28
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:28
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:29
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   6:30
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:31
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:32
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:33
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:34
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:35
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:36
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:38
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:39
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:41
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:43  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020