Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:07
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:08
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:10
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:11
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:12
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:12
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:13
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:14
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:15
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:16
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:17
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:19
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:20
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:21
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 6:23  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020