Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   5:47
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:48
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:48
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:49
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   5:50
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:51
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:52
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:53
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:54
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:55
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:56
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:58
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:59
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:01
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:03  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020