Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:27
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:28
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:30
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:31
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:32
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   5:32
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:33
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:34
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:35
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:36
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:37
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:39
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:40
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:41
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 5:43  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020