Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   4:58
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   4:59
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   4:59
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:00
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   5:01
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:02
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:03
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:04
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:05
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:06
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:07
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:09
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:10
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:12
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 5:14  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020