Detail spoje » Bus 32 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   4:40
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:41
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   4:43
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   4:44
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   4:45
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   4:45
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   4:46
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   4:47
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   4:48
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   4:49
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   4:50
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   4:52
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   4:53
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   4:54
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 4:56  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020