Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   19:15
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   19:16
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   19:17
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   19:17
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   19:18
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:19
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   19:19
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:20
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   19:20
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   19:22
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   19:24
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   19:25
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   19:26
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:28
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   19:30
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   19:31
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:33
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 19:35  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020