Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:50
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:51
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   18:53
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   18:54
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:55
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   18:55
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   18:56
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   18:57
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   18:59
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   19:01
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   19:02
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:03
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   19:03
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:04
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   19:06
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   19:07
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   19:08
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 19:10  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020