Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   17:52
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:53
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:54
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:54
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   17:55
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:56
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   17:57
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:59
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   18:00
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   18:01
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:03
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   18:05
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   18:06
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:08
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 18:10  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020