Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:28
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:29
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:31
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:32
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:33
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   17:33
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:34
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:35
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:37
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   17:39
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:40
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:42
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:43
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:44
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 17:46  



Verze JŘ: 10:16_30.09.2020