Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   17:02
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:03
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:04
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:04
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   17:05
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:06
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   17:07
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:09
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:10
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:11
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:13
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:15
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:16
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:18
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 17:20  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020