Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   16:02
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   16:03
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   16:04
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   16:04
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   16:05
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   16:06
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   16:07
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   16:09
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   16:10
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   16:11
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:13
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   16:15
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   16:16
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:18
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 16:20  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020