Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:38
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:39
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:41
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:42
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:43
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   15:43
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:44
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:45
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:47
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   15:49
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:50
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:52
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:53
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:54
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 15:56  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020