Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   12:30
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   12:31
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   12:33
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   12:34
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:35
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   12:35
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   12:36
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   12:37
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   12:39
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   12:41
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   12:42
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:43
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   12:43
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:44
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:46
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:47
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:48
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 12:50  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020