Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   15:42
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:43
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:44
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:44
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   15:45
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:46
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   15:47
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:49
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:50
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:51
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:53
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:55
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:56
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:58
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 16:00  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020