Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:38
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:39
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:41
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:42
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:43
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:43
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:44
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:45
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:47
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:49
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:50
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:52
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:53
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:54
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 6:56  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020