Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   5:58
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:59
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:59
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:00
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   6:01
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:02
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:03
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:04
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:05
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:06
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:07
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:09
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:10
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:12
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:14  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020