Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:10
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:11
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:13
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:14
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:15
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   7:15
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:16
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:17
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:19
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   7:21
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:22
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:24
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:25
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:26
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 7:28  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020