Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   6:38
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:39
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:40
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:40
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   6:41
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:42
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:43
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:45
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:46
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:47
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:49
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:51
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:52
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:54
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:56  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020