Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   5:34
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:35
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:35
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:36
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   5:37
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:38
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:39
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:40
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:41
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:42
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:43
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:45
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:46
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:48
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 5:50  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020