Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:15
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:16
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:18
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:19
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:20
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   5:20
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:21
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:22
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:23
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:24
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:25
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:27
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:28
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:29
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 5:31  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020