Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   4:37
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:38
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   4:40
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   4:41
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   4:42
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   4:42
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   4:43
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   4:44
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   4:45
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   4:46
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   4:47
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   4:49
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   4:50
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   4:51
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 4:53  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020