Detail spoje » Bus 32 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   23:07
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   23:08
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   23:08
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   23:09
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   23:10
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   23:11
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   23:12
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   23:13
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   23:14
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   23:15
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   23:16
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   23:18
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   23:19
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   23:21
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 23:23  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020