Detail spoje » Bus 32 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   22:50
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:51
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   22:53
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   22:54
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:55
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   22:55
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   22:56
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   22:57
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   22:58
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   22:59
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   23:00
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   23:02
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   23:03
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   23:04
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 23:06  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020