Detail spoje » Bus 32 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   22:08
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   22:09
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   22:09
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   22:10
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   22:11
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   22:12
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   22:13
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   22:14
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   22:15
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   22:16
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:17
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   22:19
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   22:20
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:22
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 22:24  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020