Detail spoje » Bus 32 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   21:15
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   21:16
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   21:17
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   21:17
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   21:18
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   21:19
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   21:20
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   21:22
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   21:23
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   21:24
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:26
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   21:28
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   21:29
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:31
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 21:33  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020