Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   20:05
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   20:06
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   20:07
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   20:07
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   20:08
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   20:09
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   20:10
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   20:12
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   20:13
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   20:14
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:16
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   20:18
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   20:19
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:21
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 20:23  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020