Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:15
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:16
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   18:18
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   18:19
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:20
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   18:20
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   18:21
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   18:22
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   18:24
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   18:26
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   18:27
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   18:29
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   18:30
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   18:31
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 18:33  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020