Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:00
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:01
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:03
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:04
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:05
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   17:05
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:06
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:07
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:09
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   17:11
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:12
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:14
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:15
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:16
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 17:18  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020